İade Koşulları

1. Satın aldığınız ürünü, kargodan teslim aldığınız günden itibaren 14 gün içinde derionshoes.com’a başvuruda bulunarak aşağıdaki koşullar dahilinde iade edebilirsiniz.

 

2. İade edeceğiniz ürüne ait, hediye olarak verilen promosyonlu, kampanyalı ürünlerin de aynı anda iade edilmesi gerekir.

 

3. Almış olduğunuz ürünü, ambalajını açmadan/tahrip etmeden/bozmadan, ürünü kullanmadan teslim aldığınız şekliyle iade edebilirsiniz. Satın alınan ürünlerin "Cayma Hakkı" dâhilinde iade alınabilmesi için satın alınan ürünün orijinal kutusunda ve içerisinde bulunan ambalajlara zarar verilmemiş olması, faturasının ve tüm tamamlayıcı aksesuarlarının ürünle birlikte hasarsız ve eksiksiz gönderilmesi gerekir. Aldığınız ürünü belirtilen süreler içinde iade etmeden önce, musterihizmetleri@derionshoes.com adresine ürün fatura numarası ve sipariş numaranızı içeren bir e-posta atmanız gerekir. Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklamanız beklenir. Derionshoes.com bu e-postayı aldıktan sonra ürünü nereye ve nasıl iade edeceğinizi size bildirir. Bu bilgileri size iletmemizle birlikte siz iade etmek istediğiniz ürünü orijinal ambalajına koyarak herhangi bir kargo şirketi vasıtasıyla veya elden belirtilen adrese teslim edebilirsiniz. Kargo ile teslim etmeniz durumunda hangi kargo şirketi vasıtasıyla teslim ettiğinizi bize musterihizmetleri@derionshoes.com adresi üzerinden bildirmeniz gerekmektedir.

 

4. Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol etmelisiniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almamalısınız. Ürün, teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilir.

 

5. Cayma hakkı kullanılamayacak ürünler şunlardır:

* Niteliği itibarıyla iade edilemeyecek ürünler

* Fiyatı borsa veya teşkilatlanmış diğer piyasalarda belirlenen ürünler

* Tüketicinin istekleri veya açıkça onun kişisel ihtiyaçları doğrultusunda hazırlanan ürünler

* Hızlı bozulan veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan ürünler,

* Basılı ürünler (Kitap, dergi vb)

 

6. Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünün iadesi kabul edilmez.